Your cart is empty
Pair the dedicated, modular, and validated NVIDIA MGX server platform with GPU-acceleration for peak scalable performance and density in your AI and HPC environment.
Get a Quote ›

Pair the dedicated, modular, and validated NVIDIA MGX server platform with GPU-acceleration for peak scalable performance and density in your AI and HPC environment.
Get a Quote ›
TS2-141235434
Starting at
$33,867.90
Highlights
| CPU | 2x AMD EPYC 9005 |
| GPU | Up to 4x NVIDIA H200 NVL, RTX PRO 6000 Blackwell, and more |
| MEM | 36x DDR5 ECC (Up to 4.5TB) |
| STO | 6x 2.5" NVMe U.2 Hot-Swap |
| NET | 2x 10GBASE-T Ethernet |

TS4-153633924
Starting at
$41,551.40
Highlights
| CPU | 2x AMD EPYC 9005 |
| GPU | Up to 8x NVIDIA H200 NVL, RTX PRO 6000 Blackwell, and more |
| MEM | 24x DDR5 ECC (Up to 3TB) |
| STO | 8x 2.5" NVMe Hot-Swap |
| NET | 2x 10GBASE-T Ethernet |

TS2-145154739
Starting at
$27,120.50
Highlights
| CPU | 2x Intel Xeon 6500E/6700E/6700P |
| GPU | Up to 4x NVIDIA H200 NVL, RTX PRO 6000 Blackwell, and more |
| MEM | 32x DDR5 ECC (Up to 4TB) |
| STO | 4x 2.5" NVMe U.2 Hot-Swap |
| NET | 2x 10GBASE-T Ethernet |

TS4-109509664
Starting at
$32,670.00
Highlights
| CPU | 2x Intel Xeon 6500P/6700E/6700P |
| GPU | Up to 8x NVIDIA H200 NVL, RTX PRO 6000 Blackwell, and more |
| MEM | 32x DDR5 ECC (Up to 4TB) |
| STO | 20x E1.S NVMe Hot-Swap |
| NET | 2x 10GBASE-T Ethernet |